SK UP BCM Olomouc 65
U15

BC VYSOČINA – SKUP – BCM OLOMOUC 73:65 (17:18, 15:18, 19:17, 22:12)

Derniéra týmu U15 s vydřenou výhrou a bojovným výkonem

OLOMOUC – Zase klasika, vyhrajeme s prstem v nose nebo tak nějak. Opak byl pravdou, Hanáci nás naháněli celou první půlku a my jsme se nedokázali v klidu sehrát nacvičené akce. Body v druhé čtvrtině obstarala jen Big Three, ostatní nenašli odvahu ohrozit koš soupeře a alibisticky hledali jiného hráče. Nástup do druhé půlky nám vůbec nevyšel a vypadalo to na ručník do ringu. Sedma dobře doskakoval, ale dvě virózy za poslední týden se podepsaly na jeho fyzičce. Po time-outu ve čtvrté minutě jsme kluky nadopovali sebevědomím a najednou za čtyři minuty bylo srovnáno na 49:49, úsek jsme vyhráli 13:0 po 8 bodech Vraspy, 3 Kosíka a 2 Davida H. Na klíčových hráčích soupeře se výtečným bráněním střídali Jonas a David H. Byli jsme zpátky v zápase. Poslední čtvrtka byla bojem o každý míč, kluci nic nevzdali a prokázali obrovskou vůli na vítězství. Bodově tým podrželi Táda s Vraspou a už jsme si mohli radostně zařvat…

Sestava a body: Vraspa 34 (4×3), Táda 24 (2×3), Sedma 8, Kosík 8 (1×3), David H. 2, Jonas, Ondra M., Švábík, Hóřa, Džejk, Matyáš.