Víkend 12. – 13. 12.

Víkend začal odjezdem našich U12 do Brna na JBC. Ani v jednom zápase jsme nedali soupeři šanci a velkým rozdílem zvítězili. Pozitivní bylo, že v utkání se představilo 7 hráčů ročníku 2006 a 2007. Zkrátka rostou nám další dobří basketbalisté.

Výsledky: JBC Mmcité Brno – BC Vysočina 10:91 a 17:80.

Muži B 2x prohráli, U19 2x zvítězili.

Muži A hostili královské sokoly. Těsně před zápasem přišel tým o dva rozehrávače, kdy zranění nepustilo do hry Šoulu a horečka Strážnického. Když se hned na začátku 1. čtvrtiny zranil Maňák, měl jsem k dispozici jen 8 hráčů, ale ti byli odhodlaní bojovat, co to půjde. Hosté přijeli v kompletní sestavě, takže výbornými hráči se to jenom hemžilo. Vstup do utkání i přes dva rychlé koše soupeře nám vyšel a v 6. minutě jsme po trojce Melského vedli 16:10. Soupeř hned od začátku využíval duo podkošových hráčů Majerík a Kiršbaum. Této dvojici se utkání podařilo otočit na 24:19 po 1. čtvrtině…

Výsledek a report zápasu: BC Vysočina – Královští sokoli 71:81